Servisglas Simon Gate
2014-04-09
239993
| Klubbat belopp | 4 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SERVISGLAS, 12 dlr, "Molnet", design Simon Gate, Orrefors, 1920-tal, bestående av:
6 vinglas, 6 champagneglas
Enstaka nagg