Pastoralt landskap 1800-talets början
2014-04-15
239954
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JACOBI, Anna Margareta (sannolikt Tyskland, född 1784): Pastoralt landskap, signerad och daterad A.M. Jacobi 1809, akvarell på papper, 21 x 29,5 cm
uppklistrad, smärre veck