Lennart Rodhe tusch
2014-04-10
239934
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
RODHE, Lennart (1916-2005): Trädkronorna, monsignerad och daterad -71, tusch, 31x23 cm