Carl Brandt oljemålning
2014-05-20
239910
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
BRANDT, Carl (1852-1930): Vinterlandskap, signerad och daterad C Brandt 1916, olja på duk, ca 80x60 cm