Ljuskrona i empirestil
2014-04-08
239894
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets första hälft, empirestil, för fem ljus, delvis förgylld, höjd 25 cm