Ljusstakar Gustavsberg
2014-04-08
239882
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, porslin, Gustavsberg, daterad Gustavsberg 1902, komposita kapitäl, höjd 27 cm
Ljusmanschett med lagning