Fat Rörstrand
2014-04-08
239877
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FAT, jugend, början av 1900-talet, märkt Rörstrand, dekor med nattfjärilar, höjd ca 9, 21x26 cm
Kantnagg