Bordslampor
2014-04-08
239824
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-tal, porslin, meissenliknande märkning, höjd ca 41 cm
Nagg förekommer