Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
GOLVVAS, porslin, Japan, 1900-tal, Imaridekor,höjd 64 cm diameter 43 cm
Zustandsbeschreibung
Omfattande lagning
239813
2014-04-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner