Lena Linderholm färglitografi
2014-04-09
239710
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LINDERHOLM, Lena A (född 1947): Komposition, signerad Lena A Linderholm, färglitografi, EA, ca 52x38 cm, ramad