Gustaf Rydberg oljemålningar
2014-04-09
239703
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
RYDBERG, Gustaf (1835-1933): (3) tillskrivna, Naturvyer, olja på pannå, ca 12x22 cm
PROVENIENS: Fil. D:r Adolf Anderbergs konstsamling, Malmö