Santiago Zalabardo oljemålning
2014-04-07
239657
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ZALABARDO Santiago (Spanien, 1900-tal): Fruktstilleben, signerad S Zalabardo, 38x54 cm