Schal 1800-talets slut
2014-04-07
239593
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SCHAL, 1800-talets slut, paisleymönstrad, 215x160 cm
Lagning, småhål