Nadezda Streltsova oljemålning
2014-04-11
239588
| Klubbat belopp | 8 400 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
STRELTSOVA, Nadezda (fördd 1973): Stilleben, signerad Streltsova, olja på duk, 80x80 cm