"Hat Buttons" Kina
2014-04-07
239583
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KNAPPAR, Kina, 18/1900-tal, sk "Hat Buttons", glas, förgylld metall, höjd 8,5-9 cm