Skrin i silver
2014-04-07
239557
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
CIGARRSKRIN, silver, C.G. Hallberg, Stockholm 1905, rektangulär form, locket något bukigt med infattad röd sten, höjd 5,5, 15x10 cm
Lockets insida med limrester, slitage, bucklor, gravyr