Olof Hermelin oljemålning
2014-04-09
239530
| Klubbat belopp | 7 600 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
HERMELIN, Olof (1827-1913): Landskap med å, signerad och daterad O. Hermelin 95, olja på pannå, ca 26,5x28 cm