Bengt Fransson oljemålning
2014-04-07
239514
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
FRANSSON, Bengt (född 1935): Vid Stranden, Skagen, signerad Bengt Fransson, olja på duk, 33x41 cm