Samling grafik porträtt av vetenskapsmän
2014-04-06
239373
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SAMLING GRAFIK, ca 100 blad, porträtt av läkare och vetenskapsmän, huvudsakligen 17-1800 tal, oramade i portfolio
Proveniens: Svenska Läkaresällskapet
Skador