Zorn etsning
2014-04-06
239367
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
ZORN, Anders (1860-1920): Lots, 1919, signerad Zorn, etsning, 17,7x11,8 cm, litteratur: Asplund 285, Hjert & Hjert 286, ZG 285