Zorn etsning
2014-04-06
239365
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
ZORN, Anders (1860-1920): Dalälven, 1919, signerad Zorn, signerad och daterad 1919 i plåten, etsning, 17,5x11,5, Asplund 284, H&H285, ZG 284