Slas litografi
2014-04-08
239249
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CLAESSON, Stig (Slas), (1928-2008): Stockholmsmotiv, signerad och daterad Stig Claesson -80, 24/60, färglitografi, rammått 72x102 cm