Staffan Hallström oljemålning
2014-04-13
239243
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
HALLSTRÖM, Staffan (1914-1976): "Fiskar", signerad Staffan Hallstrom, olja på duk, 61,5x50 cm