Anders Zorn etsning
2014-04-06
239235
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ZORN, Anders (1860-1920): Sappo, 1917, signerad Zorn, etsning, 20,4x18 cm
Litteratur: Hjert&Hjert 283
Gulnad