Textil sekelskiftet 1900
2014-04-06
239172
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TEXTIL, sekelskiftet 1900, längd 290 cm
Slitage, smärre lagningar