Motiv av blommor och fjäril gouache
2014-04-06
239123
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (troligen Japan 1900-tal): Motiv av blommor och fjäril, signerad, gouache, 59x23 cm
Glas saknas, smärre fläckar