Ytterfoder Kina
2014-04-06
239113
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
YTTERFODER, KOPP, 2 MUGGAR, BLÄCKSTÄLL, porslin, Kina, 1800-tal, höjd 4-8 cm
Skador, lagningar