Albert Johansson olja
2014-04-08
239084
| Klubbat belopp | 9 000 SEK |
| Utropspris | 12 000 SEK |
JOHANSSON, Albert (1926-1998): "Hemligt nödtvång", signerad Albert Johansson samt signerad och daterad atergo 1983, limfärg/olja på pannå, 91x122 cm
Ytmärken