Franco Costa färgserigrafi
2014-04-05
239044
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
COSTA, Franco (född 1934): "Sour grass", signerad och numrerad XXIV/C, färgserigrafi, 47x67 cm