Curt Sjöberg oljemålning
2014-04-05
239041
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SJÖBERG, Curt (1911-87): Motiv från Trosa, signerad och daterad C Sjöberg -74, olja på duk, 46x55 cm