Ring 18 k guld diamanter
2014-04-05
239035
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
RING, 18 k röd/vitguld, 4 briljanter samt 2 diamanter med rosenslipning, 3 safirer, Göteborg 1957, ringstorlek ca 17,5 mm
Repor, slitage, safirer med slitna fasetter