Bengt Fransson oljemåling
2014-04-05
239003
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
FRANSSON, Bengt (född 1935): "På parkbänken", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 35x27 cm