Bo Åke Adamsson färglitografi
2014-04-05
238991
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ADAMSSON, Bo Åke (född 1941): Bataljscen, signerad, EA, färglitografi, 70x53 cm