Cornelis Corneille färglitografi
2014-04-04
238955
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
CORNEILLE, Cornelis (Holland 1922-2010): "la maison du regard", signerad och daterad Corneille -72, 43/99, färglitografi, ca 65,5x50 cm