Max Papart färgetsning
2014-04-04
238945
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PAPART, Max (Frankrike 1911-1994): Komposition, signerad Max Papart, 99/100, färgetsning på carborundum, ca 46x61 cm