Slagbord Virrvarr Perstorp
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SLAGBORD, 1950/60-tal, "Virrvarr" Perstorp, stämplad Edsbyverken, höjd 77, 130x73 cm
Kuntoraportti
Smärre fläckar
238908
Päivämäärä:
2014-04-04