Jörgen Nash litografi
2014-04-08
238856
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NASH, Jörgen (Danmark, 1920-2004): "Jorn", signerad och daterad Jörgen Nash 1981, 93/250, färglitografi, 76x56 cm