Skedar med emalj
Vollendet
2014-04-04
238837
| Höchstes Gebot | 400 SEK |
| Schätzwert | 800 SEK |
MOCKASKEDAR, 9 st, KOMPOTTSKED, sterlingsilver, Aalborg, Danmark, dekor i pastellfärgad emalj, förgyllda
Bruksslitage