Stekfat Qianlong
2014-04-03
238751
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
STEKFAT, 1 par, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått med motiv av strödda blommor, konturerade rokokobrätten, 43x35 cm
Smärre nagg