Ljusstakar silver
2014-04-04
238692
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, rokokostil, CG Hallberg, 1900-talets första hälft, höjd 24 cm
Fyllda fötter, en med bucklor kring fot