Anshelm Schultzberg oljemålning
2014-04-20
238686
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
SCHULTZBERG, Anshelm (1862-1945) tillskriven: Sommarlandskap, intygad a tergo, olja på duk, 50x73 cm
Duklagningar