Sven Erixon litografi
2014-04-20
238674
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ERIXON, Sven X-et (1899-1970): Interiör, färglitografi, signerad och daterad -53, 304/360, 50x58 cm