Näverkont
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
NÄVERKONT, 1900-talets början, höjd 56 cm
Kuntoraportti
Lock saknas, slitage
238668
Päivämäärä:
2014-04-03