Erik Olson litografi
2014-04-20
238632
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLSON, Erik (1901-1986): Komposition, signerad och daterad 1978, färglitografi 288/300, 38x37 cm