Oljemålning
2014-04-03
238542
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England 1800-tal): Fruktstilleben, olja på duk, 35x46 cm
Mindre hål, krackelyr