Vas 1800-tal
2014-04-03
238541
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VAS, 1800-tal, rik delvis förgylld dekor av stiliserade bladslingor, höjd ca 28,5 cm
Förgyllning med smärre slitage