Kinesisk sidendräkt
2014-04-02
238532
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DRÄKT, 2 dlr, Kina, 1900-talets första hälft, siden, bestående av kjol och jacka, broderad och vävd dekor på blå botten, jackans längd 90 kjolens längd 100 cm
Bruksslitage