Ström olja
2014-04-07
238436
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STRÖM, D (samtida): Taxfree, signerad och daterad D Ström -91, olja på duk, 115x89 cm
Fläckar