Kliuchnikov oljemålning
2014-04-03
238420
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
KLIUCHNIKOV, Vjeteslav (född 1956): Tupp och hönor, signerad Kliuchnikov, olja på duk, 80x70 cm