Skålfat Kina 1700-tal
2014-04-02
238403
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKÅLFAT, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått, diameter 28 cm
Sprickor, nagg och en retuscherad lagning